Fiat Społeczność

Wasze Tipo

 Nowy Fiat Tipo z miejsca stał się bestsellerem.

Nieważne czy sedan, 5D czy kombi. Każdy z nich jest praktyczny, elegancki i w bardzo dobrej cenie. Polacy doceniają Tipo za jego charakter i wszechstronność.

Rodzina Tipo łączy w sobie prostotę, funkcjonalność i niezawodność oraz przyjemny dla oka design, a to wszystko w rozsądnej cenie. W zgrabnym, przyjemnym dla oka nadwoziu kryje się funkcjonalne wnętrze i ekonomiczne silniki. A Wy? Za co lubicie swoje Tipo? Pokażcie nam to w komentarzu – warto się pochwalić, bo dla właścicieli Tipo przygotowaliśmy nagrody. Wybierzemy najlepsze zgłoszenie, które nagrodzimy bagażnikiem dachowym do wybranego modelu gamy Tipo, a 4 pozostali laureaci dostaną kartę podarunkową na paliwo.

Jak wziąć udział w konkursie?

Krok pierwszy – zapisz się do naszego newslettera (jeśli formularz się nie wyświetla, wyłącz wtyczki blokujące rekalmy. Gwarantujemy, że na naszej stronie nie pokaże się ani jedna reklama!)

Krok drugi – w komentarzu pod wpisem, dodaj swoje zgłoszenie ze zdjęciem. Pokaż swojego Fiata Tipo i napisz co najbardziej w nim cenisz.

Teraz pozostało czekać do 15 sierpnia. Wtedy zakończymy konkurs i naradzimy się, które zgłoszenia wybrać.

Regulamin konkursu: http://bit.ly/FiatWaszeTipo

42 komentarze

Comments are closed.