Fiat Testy

Fiat Tipo – Wszystko co chcecie o nim wiedzieć

Fiat Tipo od momentu premiery budzi wielkie zainteresowanie. Macie do nas wiele pytań, szukacie o tym aucie opinii i recenzji.

Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu recenzje samochodu, byście mogli zobaczyć jakie budzi emocje i jak odbierane jest wśród dziennikarzy. Sprawdźcie ich rekomendacje!

“To jaki w końcu jest ten Fiat Tipo? Warty rozważenia? Na pewno! Jest praktyczny, przestronny i wygodny. Daje sporo możliwości i ma całkiem bogate wyposażenie. Fajnie się prowadzi i zapewnia kierowcy „święty spokój”.

Marcin Napieraj – autogaleria.pl

http://autogaleria.pl/testy/fiat-tipo-sw-1-4-t-jet-lounge/


“Auto jest rozsądnie wycenione, użyto w nim sprawdzonych rozwiązań, jest duże, pojemne i całkiem wygodne. Tylko tyle (czy może aż tyle) wystarczy, by importer nie mógł opędzić się od klientów.”

Mateusz Lubczański – superauto24.se.pl

http://superauto24.se.pl/testy/test-fiat-tipo-station-wagon-14-t-jet-lounge-stara-dobra-szkola_990115.html


“Fiat Tipo idealnie sprawuje się w mieście. Małe wymiary, zwrotność, a przy tym niemała pakowność powoduje, że samochód jest świetnym środkiem transportu.”

Konrad Stopa – motopodprad.pl

http://motopodprad.pl/test-fiat-tipo-hatchback-powrot-do-korzeni/


“Sposób prowadzenia także został dobrze dopasowany do potrzeb odbiorców: to kompromis pomiędzy precyzją i jakością prowadzenia, które nie są tu wcale kluczem do sukcesu, a niskimi kosztami wytworzenia podzespołów, bezawaryjnością i komfortem. “

Mateusz Żuchowski – kmh24.pl

http://www.kmh24.pl/testy/16142-fiat-tipo


“ Fiat Tipo to ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują samochodu do przemieszczania się w rozsądniej cenie. Na pokładzie pojazdu możemy mieć wszystko to czego potrzeba do przyjemnego, codziennego podróżowania. “

Maciej Gis – Menadżer Floty

https://menadzerfloty.pl/testy-aut/test-fiat-tipo-zakochania-jeden-krok/


“Fiat stworzył auto kompletne. Ładne, przestronne, funkcjonalne, nieźle wykonane i, co najważniejsze, bardzo przystępne cenowo. Sprawdzi się jako rodzinne auto, tak samo jak i taksówka. To samochód praktycznie bez wad!”

Bartłomiej Urban – autowizja.pl

http://autowizja.pl/2016/08/fiat-tipo-1-6-multijet-16v-lounge-auto-test/


“Przełączniki rozmieszczono w łatwo dostępnych miejscach, więc nie trzeba ich szukać. Najbardziej jednak może się podobać to, że kabinę wykończono tworzywami niezłej jakości. Deskę rozdzielczą wykonano z miękkiego tworzywa (z wyjątkiem podstawowej wersji Tipo), a drzwi (w środkowej części) są wyściełane tekstylną tapicerką.”

Michał Hutyra – Auto Moto i Sport

http://www.auto-motor-i-sport.pl/testy/Fiat-Tipo-1-6-Multijet-bez-kompleksow,22747,1


“Z krótkiej przejażdżki nowym Tipo na pewno można wysnuć jeden wniosek: samochód sprawdzi się w mieście. Łatwo się nim parkuje (za dopłatą czujniki parkowania i kamera cofania), ma duże lusterka boczne, w których widać po prostu wszystko, rozpędza się spod świateł całkiem sprawnie (11,5 sekundy do setki, zresztą – dla chcącego nic trudnego), a do tego przewiezie wygodnie rodzinę czy znajomych, którym nie pogniotą się stroje.”

Katarzyna Frendl – motocaina.pl

http://www.motocaina.pl/artykul/nowy-fiat-tipo-pierwsza-jazda-ceny-wrazenia-16991.html


Teraz Twoja kolej by przetestować Tipo – wypełnij formularz i zabierz go na jazdę próbną!