Fiat InspiracjeFiat Testy

Tipo S-Design – Robi Wrażenie

Po debiucie w 2016 roku i osiągnięciu wielkiego sukcesu komercyjnego, Fiat Tipo wszedł na kolejny poziom rozwoju. Podczas Salonu Samochodowego w Genewie zaprezentowaliśmy nową rodzinę Tipo S-Design, która obejmuje najbardziej ekskluzywną wersję wyposażenia i jest dedykowana dla wymagających oraz zdecydowanych klientów.

Tipo S-Design jest dostępny w wersji pięciodrzwiowej i kombi, a jego standardowe wyposażenie obejmuje system UConnect LIVE z 7-calowym ekranem dotykowym współpracującym z Apple CarPlay i Android Auto. Samochód jest łatwo rozpoznawalny dzięki szerokiemu grillowi i przednim reflektorom biksenonowym oraz eksluzywnym 17-calowym felgom dedykowanym tej wersji. W nadwoziu zastosowano elementy w kolorze Piano Black, które pojawiają się także na wlotach powietrza i obudowie lusterek wstecznych. Wnętrze tej wersji oferuje materiały wykończeniowe najwyższej jakości.

Tipo S-Design dostępny jest z topowym silnikiem benzynowym 1.4 T-Jet o mocy 120 KM, również z fabryczną instalacją LPG oraz jednostką diesla MutliJet o mocy 120 KM w połączeniu z manualną lub automatyczną DDCT skrzynią biegów.

Nowy Fiat Tipo S-Design to udane połączenie stylu i ekskluzywnego wyposażenia oraz funkcjonalności. To idealna propozycja dla tych, którzy poszukują auta dynamicznego z indywidualnym charakterem.